Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


MHP'de İstifa Depremi

MHP'de İstifa Depremi
Kahramanmaraş’ta MHP’nin Onikişubat İlçe Başkan Yardımcısı Turan Çelebi ve 5 yönetim kurulu üyesi, fikir ayrılığı gerekçesiyle partilerinden istifa ettiklerini açıkladı.

 

 
Turan Çelebi, Yemliha Aslan, Kalip Doğan, Merdan Bektur, Necip Yavuz ve Ömer Lütfi Kısakürek ile birlikte düzenlediği basın toplantısında teşkilat içerisindeki fikir ayrılığı nedeniyle partiden istifa ettiklerini söyledi. Siyasette her zaman olacaklarını ifade eden Turan Çelebi, şunları söyledi:
 
"Bugün burada bizler gibi dik duruşunu her zaman gösteren teşkilat üyelerimizden Kalip Doğan, Yemliha Aslan ve Merdan Bektur da Onikişubat ilçe teşkilat üyeliğinden istifa etme kararı almışlardır. Siyasi başarısızlığı, bizlere yüklemeye çalışanlara diyoruz ki; siyasi hayata tutunmayı sağlayacak, yorgun ve kırgın kadroların yeniden motive olabilmesi iktidar nezdinde caydırıcılığı olabilecek yeni kadrolar ve yeni projelerle mümkündür. Önemli olan yeri geldiğinde oturulan koltuklardan kalkmasını bilmektir düşüncesiyle taktiri inanmış, samimi ülkücü camiayla birlikte yüce kamuoyuna bırakıyoruz. Yani belirli kitlelere tepki olarak değil de; siyasi olarak, yapılan yanlışlara, tabana inilmesi gereken durumlarda tasvip etmediğimiz konulardaki fikir ayrılıklarımızdan dolayı istifamız."

Yayın Tarihi : 19.11.2015 : 12:27

Etiketler : Mhp    Kahramanmaraş    Teşkilatında    Fikir    Ayrılığı    İstifası    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7440
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN