Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hastanede Kadın Doğum Uzmanı Doktoru Bıçakladı

Hastanede Kadın Doğum Uzmanı Doktoru Bıçakladı
Samsun’da Yusuf D., hastane koridorunda eski eşiyle tartışırken, araya giren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir’i  çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra, kendini 5’inci kattan attı. Doktor ve saldırgan ağır yaralandı.

 

Olay bugün Samsun’un İlkadım İlçesi İstiklal Caddesi’nde meydana geldi. Özel Anadolu Hastanesi Çiftlik Şubesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir’in sekreteri olan Şeyda A.’nın yanına gelen eski eşi Yusuf D., konuşmak istedi. Şeyda A. ile Yusuf D. hastanenin 5’nci katındaki koridordo tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Dr. Aynur Dağdemir araya girmek istedi. Bu sırada Yusuf D. üzerinde bulunan bıçakla Dr. Dağdemir’i çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra 5’nci kattaki pencereden kendini attı. 
 
Ağır yaralanan Dr. Aynur Dağdemir, aynı hastanede hemen ameliyata alındı. Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Kendini 5’nci kattan atan şüphelinin de aynı hastanede tedavi altına alındığı ve  durumunun ağır olduğu ifade edildi.
 
Hastanede olayın ardından geniş güvenlik önlemi alınırken, hastane personeli uzun süre olayın şokunu yaşadı.

Yayın Tarihi : 19.11.2015 : 12:15

Etiketler : Hastanede    Kadın    Doğum    Uzmanı    Doktoru    Bıçakladı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7438
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN