Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AK Parti'nin Adayı Belli Oldu

AK Parti Sözcüsü Çelik: İsmail Kahraman'ın AK Parti Meclis başkan adayı olmasına karar verildi AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası yaptığı açıklamada "İsmail Kahraman'ın AK Parti Meclis başkan adayı olmasına karar verildi" dedi.

 

Fransa'daki terör saldırısına değinen Çelik, "Bundan sonra terör örgütlerine yönelik topyekûn mücadelenin ne kadar önemli olduğu görülüyor. O saldırının çok daha büyük bir katliamı hedeflediği maçın oynandığı stada girmek istedikleri ama son anda engellendiği göz önüne alınırsa. Türkiye'nin bu saldırıyı gerçekleştirenlerden bir tanesini batılı istihbarat terör örgütlerine bildirdiği, ciddi uyarılarda bulunduğu, yine bir tanesini sınır dışı ettikten sonra Belçika'ya ilettiği ama Belçika'da yakalandıktan sonra o kişinin serbest bırakıldığı ve arkasından bu terör eylemini gerçekleştirdiği şeklinde bilgiler var. Bütün bunlar aslında Türkiye'nin mücadelesinin ne kadar güçlü bir mücadele olduğunu ve Türkiye'nin bu konuda ne kadar samimi olduğunu da gösteriyor. Ama bu konularda ortak tavır ve tutum geliştirilmediği müddetçe maalesef bu istihbarat paylaşımları zaman zaman yeterli karşılık bulmuyor ve gözden kaçan unsurlarla birlikte bu terör örgütleri bu tip büyük katliamlara imza atmış oluyorlar. Bir kez daha Fransa halkına başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz" diye konuştu.
 
AK PARTİ'NİN MECLİS BAŞKAN ADAYI İSMAİL KAHRAMAN
MYK'da alınan kararlara değinen Çelik, "Sayın Başbakanımız milletvekillerimiz ile yapılan toplantıda önümüzdeki Meclis Başkanlığı süreci için bir geniş istişare yaptı. Herkes hür bir biçimde görüşünü ifade etti. Yapılan istişareler sonucunda, Ak Parti'nin Meclis Başkan adayının İsmail Kahraman olarak belirlenmesine karar verildi" dedi.
 
AK Parti Sözcüsü Çelik: Ulusal marşta ıslıklı protestoya doğru bakmıyoruz
 
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Türkiye - Yunanistan özel maçı öncesinde Yunanistan milli marşını tribünlerden bir grubun ıslıklaması için "Özellikle saygı duruşunda bulunulurken ıslıklı protesto veya başka sözlerle o sürenin zedelenmesine doğru bakmıyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 18.11.2015 : 21:23


Yorumlar

7791
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN