Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Domuzun Saldırdığı Emekli Yaralandı

Domuzun Saldırdığı Emekli Yaralandı
Bodrum’da yaşayan şoförlükten emekli 64 yaşındaki Ünal Yegin, bir domuzun kafa darbesiyle yaralandı. Bacağında kırık oluşan Yegin, hastanede tedaviye alındı.

 

Göltürkbükü Mahallesi’nde oturan evli ve 4 çocuk dört torun sahibi Ünal Yegin, bu sabah dağdan indiğini gördüğü yetişkin bir domuzun bahçesine girmesini engellemek istedi. Yegin, üzerine gelen domuzun saldırı sonrası yaralandı. Yardım istediği bir arkadaşı tarafından hastaneye götürülen Yegin, tedaviye alındı. Yegin’in bacağında kırıklar olduğu bildirildi.
 
O anları anlatan Yegin, "Domuzun koşarak yaklaştığını gördüm. Sanki bir şeyden kaçıyordu. Ben de bahçeye girmemesi için kontrol etmek amacıyla dışarı çıktım. Bir anda karşı karşıya kaldım ve kaçamadım. Domuzun vurmasıyla, yere düştüm. Tekrar vurmaması için kafasını tutmaya çalıştım. Ancak başarılı olamadım. Çok güçlüydü. Tekrar vurduktan sonra beni bırakarak kaçtı. Cep telefonum yanımdaydı. Hemen komşum Enver Önler’i aradım ve domuzun saldırısına uğradığımı söyledim. O da koşup geldi. Bana ilk müdahaleyi yapıp, hastaneye getirdi" dedi.

Yayın Tarihi : 18.11.2015 : 19:15

Etiketler : Domuzun    Saldırdığı    Emekli    Yaralandı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8479
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN