Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İstanbul’da Narkotik Operasyonları

İstanbul’da Narkotik Operasyonları
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Avcılar ve Atatürk Havalimanı’nda yaptıkları 2 ayrı operasyonda 3 kilo 968,15 gram kokain ile 43 kilo 550 gram gat otu ele geçirildi.

 

SÜT KUTULARI İÇİNDE 3 KİLO 968,15 GRAM KOKAİN
 
Polis ekiplerinin pazartesi günü Avcılar’da bir adrese baskın düzenledi. Polis ekiplerinin baskın yaptığı adreste bulunan T.H.P.(46) ile Dominik Cumhuriyeti vatandaşı A.R.B.M.(33) ve J.D.L.R.B.S.(33) yakalandı. Adreste arama yapan Narkotik ekipleri süt kutuları içerisine gizlenmiş piyasa değeri yaklaşık 600 bin lira olan 3 kilo 968,15 gram kokain ile 1 adet hassas terazi ele geçirdi. Gözaltına alınan 3 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.
 
ATATÜRK HAVALİMANI’NDA 43 KİLO 550 GRAM GAT OTU
 
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin bugün Atatürk Havalimanı’nda yaptığı başka operasyonda ise Etiyopla’nın Addis Ababa şehrinden İstanbul’a gelen ve aktarmalı olarak Almanya’nın Frankfurt şehrine gidecek olan bir yolcunun davranışlarından şüphelendi. Narkotik ekipleri, 40 yaşındaki Yunanistan uyruklu N.O.D.S.O.O.S.O.’yu durdurarak üzerinde ve valizlerinde arama yaptı. Polis ekipleri N.O.D.S.O.O.S.O.’nun 2 valizinde 43 kilo 550 gram gat otu buldu. Polis ekipleri N.O.D.S.O.O.S.O.’yu gözaltına alarak Vatan Caddesi’nde bulunan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne getirdi. Şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Yayın Tarihi : 18.11.2015 : 17:42

Etiketler : İstanbulda    Narkotik    Operasyonları    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4786
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN