Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ulaşıma Kapatılacak

Ulaşıma Kapatılacak
Bahçelievler/Şirinevler Minibüs Terminali ve Zeminaltı Otopark Projesi Hayata Geçiyor. 404 araç kapasiteli Zeminaltı Otoparkının, zemin üstünde 65 minibüs kapasiteli bir Minibüs Terminali yeralacak. Çalışma sebebiyle E-5 Havaalanı istikametinden Şirinevler girişi 21 Kasım 2015 Cumartesi günü saat:23.00’da ulaşıma kapatılacak olup, araçlar E-5 Bahçelievler yanyol girişten yönlendirilecek.  Çalışmanın yaklaşık 1 yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden (İBB) yapılan açıklamaya göre, Bahçelievler/Şirinevler Minibüs Terminalinin bulunduğu alanda hayata geçirilecek olan proje, O-1 Karayolu üzerinde Ataköy Kavşağının hemen başlangıcında konumlandırıldı.
 
Bölgenin önemli odak noktalarından olan Bahçelievler/Şirinevler Minibüs Terminali, hem araç hem de yaya dolaşımı açısından büyük bir rahatlama sağlayacak.
 
Mehmet Akif Ersoy Caddesine yan yoldan gelen Bağlantı Yolu da proje alanının ortasında bir Kavşağa dönüşecek. 13.000 m2’lik proje alanında zeminaltı otopark ve üzerinde yapılacak Minibüs Terminali dışında kalan alan da, büyük bir kısmı refüj üzerine konumlanmış pasif yeşil alan olarak düzenlenecek.
 
Proje hayata geçtiğinde:
 
404 araç kapasiteli Zeminaltı Otopark,
 
65 minibüs kapasiteli Minibüs Terminali (Zemin üstünde)
 
3. bodrum katta 230 araçlık Yarı Otomatik Sistemli Parklanma (404 araca dahil olarak)
 
1. ve 2. bodrum katlarda otopark kullanımına ait wc, elektrikli araç şarj alanları, tesisat merkezleri, su deposu ve depolar yeralacak.

Yayın Tarihi : 18.11.2015 : 16:07

Etiketler : E-    Havaalanı    İstikametinden    Şirinevler    Girişi    Kasım    Gecesi    Ulaşıma    Kapatılacak    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3003
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN