Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeniden Bir Araya Geldiler

Yeniden Bir Araya Geldiler
Deniz Akkaya, şiddet yüzünden terk ettiği ve ‘Bir daha asla bir araya gelmemiz mümkün değil’ dediği Murat Varol ile yeniden barıştı. Akkaya ve Varol, önceki akşam İstinye Park’ta alışveriş yaparken ilk kez görüntülendi.

 

Manken Deniz Akkaya, yıllar sonra tekrar bir araya geldiği işletmeci sevgilisi Murat Varol’dan şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olmuştu. 
 
Kendisini dövdüğü iddiasıyla mahkemeye suç duyurusunda bulunan Akkaya, sevgilisi Varol’a uzaklaştırma kararı çıkarmış ve, verdiği bir röportajda ‘Bir daha asla bir araya gelmemiz mümkün değil’ diyerek tüm kapıları kapatmıştı.
 
Romantik Yemek
 
Murat Varol ile Deniz Akkaya, önceki akşam İstinye Park’ta ortaya çıktı. Birbirleri hakkında demediklerini bırakmayan ikilinin bu hali görenleri ise şaşırttı. 
 
Bir restoranda baş başa romantik bir akşam yemeği yiyen Akkaya ve Varol, daha sonra kimselere aldırış etmeden alışveriş yaptı. 
 
 
Kimse Bilmiyor
 
Üçüncü kez barışan ikiliden Murat Varol’un yeniden Deniz Akkaya’nın Rumeli Hisarı’ndaki evine taşındığı iddia edildi. Ayrıca Akkaya’nın sevgilisi Varol ile barıştığını yakın çevresinden bile sakladığı ortaya çıktı. 
 
İşletmeci Murat Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen'e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu’nu dövmüştü.
 
Kaynak: Bugün

Yayın Tarihi : 18.11.2015 : 15:14

Etiketler : Murat Varol    Deniz Akkaya    İstinye Park    şiddet    dayak    sevgili    gülşen    ayrıldı    barıştı       


Yorumlar

8012
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN