Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şampiyondan Avrupa’da 8 Madalya

Şampiyondan Avrupa’da 8 Madalya
Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Spor Kulübü’nün down sendromlu yüzücüsü Tuğrul Şahin, İtalya’nın Loana kentinde düzenlenen Özel Sporcular Avrupa Yüzme Şampiyonası’ndan 8 madalya ile döndü.

 

8 ayrı kategoride yarışan Şahin, toplamda 3 altın, 2 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplam 8 madalya kazandı. Tuğrul Şahin, İtalya dönüşünde Denizli Pamukkale Üniversitesi spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ö.Levent Tuncay, Spor Merkezi Müdürü Fırat Eser, Antrenörler Bayram Yalçınkaya, Selçuk Kıran ve ailesiyle birlikte Denizli Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Hüseyin Bağcı’yı makamında ziyaret etti.
 
Tuğrul Şahin’i kutlayan Rektör Bağcı, özel sporcunun elde ettiği başarıdan duyduğu mutluluğu dile getirirken, "Kulübümüz tüm branşlarda zirvede yer aldığı gibi, kendi bünyesinden başarılı sporcular çıkarmaya başlamıştır. Bu bağlamda üniversitemizin, kulübümüzün her zaman yanında olduğumuzu bildirir, sporcumuzu, ailesini, spor merkezi yetkililerini ve antrenörlerimizi tebrik ederim" dedi. Rektör Bağcı daha sonra milli yüzücü Şahin’e altın taktı. 
 
 

Yayın Tarihi : 18.11.2015 : 14:33

Etiketler : Denizlinin    Çok    Özel    Şampiyonundan    Avrupada    Madalya    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3790
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN