Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı’da Okul Kantinlerine Denetim

Bayraklı’da Okul Kantinlerine Denetim
Bayraklı Belediyesi gıda denetim ekipleri, ilçedeki okul kantinlerine yönelik denetimlerini sürdürüyor. Son yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaması yüzleri güldürdü

 

 
Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı gıda denetim ekipleri Bayraklı’da bulunan okul kantinleri ve yemekhanelerini periyodik olarak denetliyor. Denetimlerde kantinde çalışan personelin önlük ve hijyenik eldiven kullanımı, dolap ve diğer araç gereçlerin temizliğine bakılıyor, ruhsat kontrolü yapıyor. Açıkta ürün satılmaması konusunda işletme sahiplerine gerekli uyarılarda bulunuluyor. Yapılan kontrollerde olumsuz bir durum ile karşılaşmayan ekipler işletme sahiplerinin duyarlı davranışları nedeniyle teşekkür ediyor.
 
Çocuk sağlığının her şeyden önemli olduğunu vurgulayan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda yiyecek ve içecek tüketmeleri için denetimler ekiplerimiz tarafından titizlikle yapılıyor. Bu kapsamda ilçedeki 58 okulun kantininde gerekli denetimleri gerçekleştiriyoruz. Şu ana kadar herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaması gerçekten sevindirici. Umarım bu şekilde devam eder. Belediye olarak denetimlerimiz sürecek" dedi.

Yayın Tarihi : 18.11.2015 : 11:59

Etiketler : Bayraklıda    Okul    Kantinlerine    Denetim    Bölge   


Yorumlar

6833
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN