Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Jurassic World'ten 2 Devam Filmi

Jurassic World'ten 2 Devam Filmi
Dinozorları beyazperdenin ikonları haline getiren serinin en az 2 flmi daha gelecek.

 

1993 yılından beri fantastik-bilim kurgu kategorisinin önemli yapı taşlarından biri olan Jurassic Park serisinin yakın zamanda sonlanmayacağı kesinlik kazandı. 
 
Universal Pictures'ın yöneticisi Donna Langley'nin The Hollywood Reporter'a verdiği bilgi box office listelerini adeta altüst eden 2015 yapımı Jurassic World'ün en az 2 devam filmi daha olduğu yönünde. Üçlemenin ilk filminin yönetmeni Colin Trevorrow'un yeni çekilecek olan filmin de yönetmenliğini üstlendiğini açıklayan Langley, "Şu anda Steven Spielberg ile bu konuda çalışıyorlar. Önümüzdeki iki film için de fikirleri var, filmin bir üçleme haline gelişi bizim için de sürpriz oldu" diye konuştu. 2018 Haziranında vizyona girecek olan 2. filmde Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard'ın ilk filmdeki rollerini yeniden üstleneceği biliniyor.
 
Colin Trevorrow'un Star Wars IX projesinde de yönetmen koltuğunda oturacağı düşünülürse filmler arasında belirli bir aralık olması bekleniyor.

Yayın Tarihi : 18.11.2015 : 09:13

Etiketler : Jurassic World    Dinozorlar    fantastik-bilim kurgu    Colin Trevorrow    Star Wars IX    yönetmen    oyuncu    film    Bryce Dallas Howard    2. film       


Yorumlar

3827
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN