Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir Emniyeti Holigan Avında

İzmir Emniyeti Holigan Avında
PTT 1’inci Ligi’nde 2 hafta önce Atatürk Stadı’nda oynanan Karşıyaka-Göztepe derbisinde olay çıkartan kişilerle ilgili açıklama yapan İzmir Emniyet Müdürlüğü, kamera görüntülerini de dağıttı.

 

Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, karşılaşmada olay çıkaran, tribünlere yanıcı-delici madde ile küfürlü pankart sokan ve 6222 sayılı kanuna karşı gelen 51 taraftarın kimliğinin tesbit edildiği ve yakalama çalışmalarının devam ettiği ifade edildi. Stadyumda Passolig sistemine entegre edilen kameraların çekmiş olduğu görüntüleri dağıtan yetkililer, ayrıca stat dışında da kavgaya karışan kişilerin saptandığını duyurdu.
 
Yapılan açıklamada maç öncesi Fatih Caddesi üzerinde birbirlerine taşlı-sopalı saldırada bulunan taraftarlar arasında çıkan olayın engellendiği ve kavgaya karışanların kamera ile kayıt altına alındığı bildirilirken, Karşıyakalı taraftarların giriş yaptığı 2A kapısından gerçekleşen üst aramasında, üzerinde kelebek olarak tabir edilen bıçak bulunan 26 yaşındaki C.Ü. isimli şahsa 6222 sayılı kanuna muhalefetten işlem yapıldığı belirtildi. Yine maçtan önce Halkapınar Spor Salonu önündeki otoparkta havai fişek atan 22 yaşındaki A.E.U isimli Karşıyaka taraftarın otomobilinde 64 adet havai fişek ele geçirildiği, ayrıca kapı girişlerindeki kontrollerde 8 adet meşale yakalandığı ve bu kişiler hakkında işlem yapıldığı açıklandı.

Yayın Tarihi : 17.11.2015 : 13:42

Etiketler : İzmir    Emniyeti    Holigan    Avında    Spor   


Yorumlar

4752
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN