Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İkinci Çin Seferinden Umutlu Döndü

İkinci Çin Seferinden Umutlu Döndü
Poyraz Grubu bünyesinde 6 yıldır faliyet gösteren Poyrazcan Zeytinyağı, Çin’de ikinci kez görücüye çıktı. 11 - 13 Kasım tarihleri arasında Çin’in Şangay şehrinde düzenlenen 19. FHC Gıda Fuarı’na ikinci kez katılan Poyrazcan önemli iş bağlantılarına imza attı.

 

 
Poyrazcan Gıda Genel Müdürü Soykan Yanya, Fuar’da en ilgi çeken standlardan biri olduklarını söyledi. Çin ile birlikte dünyanın en önemli alıcılarının ziyaret ettiği fuarda birçok iş görüşmesi gerçekleştirdiklerini ve iş bağlantıları yaptıklarını anlatan Yanya, “Şangay’daki fuara ikinci kez katıldık. Bu Fuarda bize gösterilen ilgi daha da arttı. Çin 1.4 milyar nüfusu ile Türk zeytinyağcıları için büyük bir Pazar. Hindistan, Brezilya gibi hızla büyüyen ülkeleri de işe kattığımızda potansiyel daha da büyüyor. Biz dünya pazarlarındaki bütün potansiyelleri değerlendirerek kaliteli ve sağlıklı Türk zeytinyağını dünyanın her yerine ulaştırmak istiyoruz" dedi.
 
Çin’de fuara katılan rakipleri arasında sızma zeytinyağında fiyatlarının yüksek kaldığına işaret eden Yanya, “Riviera zeytinyağı fiyatları ile rekabet edilebiliyor ancak sızma zeytinyağı fiyatlarımız yüksek kalıyor. Şu anda en büyük rakiplerimizden biri olan İspanyollar, sızma zeytinyağında daha avantajı fiyatlarla piyasada yer alıyorlar. Fiyatların biraz daha gevşemesi halinde bizde pazarlardaki paylarımızı daha da yukarıya çekme şansı yakalayabiliriz" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 17.11.2015 : 12:44

Etiketler : Poyrazcan    Çin    Seferinden    Umutlu    Döndü    Bölge   


Yorumlar

3459
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN