Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar'da Eğitim Seferberliği

Karabağlar'da Eğitim Seferberliği
Karabağlar Belediyesi, ilçedeki öğrencilerin ücretsiz, kaliteli eğitim alması amacıyla kurduğu Karabağlar Eğitim Merkezi’nin (KARBEM) yeni şubesini Aydın Mahallesi’nde açacak. Aynı gün Aydın Çocuk Evi ve Aydın Semt Merkezi de hizmete girecek.

 

Karabağlar Belediyesi bünyesinde kurulan ve ilçede ikamet eden dar gelirli ailelerin çocuklarına hizmet veren Karabağlar Eğitim Merkezi’nin yeni şubesi Aydın Mahallesi’nde açılacak. 4 derslikten oluşacak olan eğitim merkezi bölgede ikamet eden vatandaşların çocuklarına hizmet verecek. Mahallede bulunan ve daha önce Park Bahçeler Müdürlüğü’nün kullandığı bina, belediye tarafından eğitim yuvasına dönüştürecek ve KARBEM’in yeni şubesi olarak faaliyet gösterecek. 2012-2013 eğitim öğretim yılından itibaren hizmet veren KARBEM, açılacak olan şubesiyle ilçede daha fazla öğrenciye ulaşmayı hedeflerken, açılış 20 Kasım Cuma günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek.
 
Öte yandan Karabağlar Belediyesi, Aydın Çocuk Evi ve Aydın Semt Merkezi açılışını da aynı gün gerçekleştirerek sosyal projelerine yenilerini ekleyecek.

Yayın Tarihi : 17.11.2015 : 11:51

Etiketler : Karbeme    Yeni    Şube    Bölge   


Yorumlar

4942
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN