Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Adana'da Bilezik Gerilimi

Adana'da Bilezik Gerilimi
Adana’da yaşayan 26 yaşındaki Suzan O., kuzeni 28 yaşındaki N.M.’den hatıra fotoğrafı çektirmek için aldığı 12 bin lira değerindeki altın bilezikleri, sahtesi ile değiştirdi. Altınların değiştirildiğini anlamayan genç kadın, bozdurmak için kuyumcuya gittiğinde gerçeği öğrendi. N.M.’nin şikayetçi olduğu Suzan O. gözaltına alındı.

 

Merkez Seyhan İlçesi’nin Hürriyet Mahallesi’nde oturan Suzan O., ziyaretine gittiği kuzeni N.M.’nin kolundaki bileziklerin sahtesini alıp, ziyaretine gitti. Kahve içerken Suzan O., akrabasından altın bileziklerini fotoğraf çektirmek için istedi. Bilezikleri alan, Suzan O., kuzeni mutfağa gidince sahtesiyle değiştirdi.
 
Sahte bilezikleri koluna takan N.M., bir ay sonra satmak için kuyumcuya gitti. Bilezikleri eline alan kuyumcu, sahte olduğunu fark etti. 12 bin lira değerindeki bileziklerinin sahte olduğunu öğrenen N.M., karakola giderek kuzeninden şikayetçi oldu. Gözaltına alınarak sorgulanan Suzan O., suçlamayı kabul etmedi. Genç kadın, denetimli serbestlik kapsamında serbest bırakıldı.

Yayın Tarihi : 17.11.2015 : 12:02

Etiketler : Bileziklerini    Kuzeninin    Sahtesiyle    Değiştirdiğini    İddia    Etti   


Yorumlar

2962




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN