Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Avrupa’nın En Uzun Binası İzmir’de Yükselecek

Avrupa’nın En Uzun Binası İzmir’de Yükselecek
Türkiye’nin en uzun ikiz kuleleri Folkart Towers’ı İzmir’de inşa eden Folkart Yapı, şimdi de 375 metre uzunluğundaki Highlife projesi için kolları sıvadı.

 

Toplam 200 metrelik boyuyla Türkiye’nin en uzun ikiz kuleleri Folkart Towers’ı İzmir’de inşa eden Folkart Yapı, şimdi de 375 metre uzunluğundaki Highlife projesi için kolları sıvadı. 85 katlı kule projesi tamamlandığında Avrupa’nın en yüksek binası olacak. Folkart Highlife projesi, Rusya’daki 339 metrelik Mercury City Tower’ın Avrupa Şampiyonluğu unvanını da elinden alacak. 
 
Türkerler İnşaat’ın Özelleştirme İdaresi’nden satın aldığı Bayraklı Şaraphane arazisinin yanında inşa edilecek olan Highlife Tower 600 milyon liraya mal olacak. İstanbullu Mimar Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlanan projede rezidanslar, çarşılar, spor merkezleri ve ofisler bulunacak.
 
İZMİR’E VEFA 
 
Folkart Yapı Başkanı Mesut Sancak, İzmir’den kazandıklarını İzmir’e yatırım olarak geri vermeyi amaçladıklarını söyledi.

Yayın Tarihi : 17.11.2015 : 11:35

Etiketler : haber    haberler    folkart    Highlife    izmir    Avrupa’nın En Uzun Binası İzmir’de Yükselecek    kanalben    ben tv    mesut sancak       


Yorumlar

1063
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN