Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP Diyarbakır’dan Kılıçdaroğlu’na Destek

CHP Diyarbakır’dan Kılıçdaroğlu’na Destek
CHP Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın, bölgedeki il başkanlarıyla toplantı yaparak, tüm kurultay delegeleriyle birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na destek olacaklarını açıkladı.

 

1 Kasım seçimlerinde Diyarbakır’dan milletvekili adayı olan Nurdan Erdiş, seçim çalışmalarında kendisine destek olan partililerle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. CHP Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın ile çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda konuşan Nurdan Erdiş, seçim çalışmalarında Diyarbakır’ı tanıma fırsatı bulduğunu belirterek, kendisine destek olan herkese teşekkürlerini illeti.
 
CHP Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın da, CHP’nin yapılacak kurultayda Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceklerini ifade ederek, "Seçim çalışması boyunca bir şeyi gördük; bize daha önce, ’Sivas’ın ötesine gidemeyen’ diyenler, kendileri mahallelerde gezemedikleri gibi, biz özelikle Bismil, Lice ve Silvan’da yaşanan olaylardan dolayı seçim propagandası yapmadan, oradaki insanların yanında olmak adına çalışmalar yaptık. Seçimler bittikten sonra bile CHP olarak biz o ilçelerimizi tekrar ziyaret ettik. CHP Diyarbakır teşkilatı yeni bir örgüt, sahada olan bir örgüttür. Önümüzde zamanlarda yapılacak seçimlere kadar, her zaman alanlarda olacağız. Nerede bir problem, sıkıntı olursa CHP yine orada olacak. Sayın Genel Başkanımızı’n bize açtığı bu alanı, biz daha fazla genişleteceğiz. CHP’nin olağan kurultayı oluşması için 77 il başkanı toplanıp, bir deklarasyon yayınladık. Diyarbakır il örgütü olarak, bölgedeki il başkanlarıyla bir toplantı yapıp, tüm kurultay delegeleriyle birlikte Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında olduğumuzu buradan bir kez daha tekrarlamak istiyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 15.11.2015 : 13:12

Etiketler : Chp    Diyarbakırdan    Kılıçdaroğluna    Destek    Politika   


Yorumlar

2091
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN