Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kaynaklar'a Organik Pazar

Buca Belediyesi doğası ve eşsiz manzarasının yanı sıra yetiştirdiği organik ürünleri ile İzmirlilerin gözde mekanı olan Kaynaklar’a Organik Pazaryeri kuruyor.

 

Kaynaklar köyü halkının istekleri doğrultusunda İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen çalışmalarda sona yaklaşıldı. Buca Belediyesi’ne ait 460 metrekare alanda hızla devam eden çalışmaların ardından Kaynaklar köyü halkı, ev ve bahçelerinde yetiştirdiği organik ürünler ile el emeklerini sergileyip, aile ekonomilerine katkı sağlayabilecekleri Organik Pazarı’na kavuşacak.
 
Buca Belediyesi, organik ürünleri ile İzmirlilerin uğrak yeri olan Kaynaklar Köyü’ne Organik Pazaryeri kazandırıyor. Kaynaklar köyü halkı, ev ve bahçelerinde yetiştirdiği organik ürünler ile el emeklerini sergileyebilecekleri ve bu sayede aile ekonomilerine katkı sağlayabilecekleri Organik Pazarı’na kavuşuyor.
 
Buca Belediyesi’ne ait 460 metrekare alanda Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen çalışmaların ardından Kaynaklar Köyü halkı hem Organik Pazarı’na hem de düğün ve nişan gibi organizasyonları yapabilecekleri kapalı bir alana kavuşacak.
 
Çalışmaların hızla devam ettiği ve çok kısa bir süre sonra hizmete açılması beklenen Organik Pazaryeri, aynı zamanda köy halkının düğün ve nişan gibi organizasyonlarını yapabileceği kapalı alan ihtiyacını da karşılamış olacak. 
 

Yayın Tarihi : 15.11.2015 : 11:35

Etiketler : buca belediyesi    levent piriştina    organik pazar    kaynaklar       


Yorumlar

2862
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN