Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Down Sendromlu Çocuklara File-Örgü Kursu

Down Sendromlu Çocuklara File-Örgü Kursu
Down sendromlu çocuklara yönelik olarak Türk Kızılay’ı Bornova Şubesi’nde Bornova Belediyesi’nin desteğiyle açılan açılan File-Örgü Kursu başarılı oldu.

 

 
İzmir Down Sendromu Derneği Başkanı Gülnaz Rodoplu Türk Kızılayı Bornova Şube Başkanı Fahrettin Dokak, Türk Kızılayı Urla Şubesi Başkanı Nurgül Çağatay ve Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksek Okulu Tekstil Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi İnci Balcı, Başkan Atila’yı ziyaret ederek bir plaket verdi. İzmir Down Sendromu Derneği Başkanı Gülnaz Rodoplu Bornova Belediyesi’nin Başkan Atila’nın pek çok etkinliklerinde yanlarında olduğunu söyledi. Başkan Olgun Atila da her zaman dezavantajı grupların destekçisi olduklarını ve olmaya devam edeceklerini ifade ederek Bornova Belediyesi’nin bu kez proje ortağa olarak çalışmaya dahil olacağını açıkladı.
 
Bu kapsamda Bornova Belediyesi ile diğer dernek ve kurumlar arasında önümüzdeki günlerde işbirliği protokulü imzalanacak. Türk Kızılay Bornova Şubesi’nde 2 Kasım’da 21 öğrencinin katılmıyla başlayan File-Örgü Kursu devam ederken, 31 Aralık’ta sona erecek kursun ardından Bornova Belediyesi öncülüğünde yeni kurslar açılacak. 2016 yılı başında başlayıp periyodik aralıklarla devam edecek kurslar Bornova Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek.
 
 

Yayın Tarihi : 14.11.2015 : 12:17

Etiketler : Bornovada    Down    Sendromlu    Çocuklara    File-Örgü    Kursu    Bölge   


Yorumlar

5573
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN