Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir Büyük Ödülü Aldı

İzmir Büyük Ödülü Aldı
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Mavişehir’den İnciraltı’na etap etap hayata geçirilen İzmirDeniz Projesi ile kazandığı “2015 Yılı Raci Bademli İyi Uygulamalar Ödülü" Trabzon’da verildi.

 

TMMOB Şehir Plancıları Odası tarafından kent planlama ve şehircilik konularında uygulamaya girmiş, sorun çözmeye yönelik başarılı plan ve projelere ilişkin değerlendirme ve ödüllendirme amacıyla 2003 yılından bu yana, iki yılda bir gerçekleştirilen “Raci Bademli İyi Uygulamalar Ödülü" sahiplerini buldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Mavişehir’den İnciraltı’na kadar kentlilerin denizle ilişkisini güçlendirmek amacıyla etap etap hayata geçirdiği İzmirDeniz Projesi, 2015 Yılı Raci Bademli İyi Uygulamalar Ödülüöne layık görüldü.
 
Trabzon’da, Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde Dünya Şehircilik Günü nedeniyle düzenlenen kolokyumda verilen ödülü İzmir Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Daire Başkanı Hülya Arkon, Kentsel Tasarım ve Kent Estetiği Şube Müdürü Hasibe Velibeyoğlu ve Mimar Volkan Ayvalı ile birlikte aldı. Konak Belediyesi, Bornova Belediyesi ve Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ise Özendirme Ödülü kazandı.
 

Yayın Tarihi : 14.11.2015 : 11:58

Etiketler : İzmir    Büyük    Ödülü    Aldı    Bölge   


Yorumlar

9341
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN