Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Saldırının Hedefi Tüm İnsanlık''

''Saldırının Hedefi Tüm İnsanlık''
Başbakan Ahmet Davutoğlu Twıtter hesabından Paris'teki saldırıya ilişkin, "Teröre karşı Fransa ile dayanışma içindeyiz. Kurbanların yakınlarına ve Fransız halkına başsağlığı diliyorum. Paris'teki alçak saldırının hedefi tüm insanlıktır. Türkiye olarak bu saldırıyı nefretle kınıyoruz" dedi.

 

Başbakanlık: Paris'te bu gece gerçekleştirilen insanlık dışı alçakça terör saldırılarını şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.
 
Başbakanlık'tan Paris'teki terör saldırısına ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, "Paris'te bu gece gerçekleştirilen insanlık dışı, alçakça terör saldırılarını şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Fransa halkının acısını yürekten paylaşıyoruz. Bu saldırılar sadece Fransa halkına değil tüm insanlığa, demokrasiye, özgürlüklere ve evrensel değerlere yönelmiştir. Terörün dini, milliyeti, temsil ettiği herhangi bir değer yoktur. Terörizm insanlığa karşı suçtur. Türkiye terörle mücadelede Fransa ve tüm dost ve müttefik ülkelerle tam bir dayanışma içindedir. Hep birlikte bu alçaklara karşı mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz" ifadelerine yer verildi.

Yayın Tarihi : 14.11.2015 : 09:51

Etiketler : başbakan    ahmet davutoğlu    paris    saldırı    açıklama   


Yorumlar

8434
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN