Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Denizli İçin Mutabakat

Denizli İçin Mutabakat
Trabzonspor’da Şota Arveladze’nin gönderilmesinin ardından başlayan yeni teknik direktör arayışları sürerken bordo mavili camia, Mustafa Denizli ismi üzerinde mutabakata vardı.

 

Genel kurula kadar Sadi Tekelioğlu’nun çalıştıracağı bordo mavililerde taraftarların aday olacak tüm isimlerden beklentisi Mustafa Denizli’nin takımın başına getirilmesi yönünde olduğu dikkati çekiyor. Şu ana kadar adaylığını açıklayan tek isim olan Celil Hekimoğlu’nun yanı sıra aday olmaları muhtemel isimlerden Muharrem Usta ve Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun da Mustafa Denizli ismine çok sıcak baktığı ifade ediliyor.
 
Türkiye ligini iyi bilen bir teknik adamın şu aşamada takımın başına getirilmesinin çok iyi olacağı görüşünde birleşen bordo mavili camia, Mustafa Denizli’nin de tecrübesiyle takımı düzlüğe çıkaracağına inanıyor.
 
Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun ilk teması sağlayan Mustafa Denizli’nin Trabzonspor’a kapıyı kapatmaması ve, "Kongreden sonra görüşelim” sözleri bu birlikteliğin gerçekleşmesi ihtimalinin çok yüksek olduğu şeklinde yorumlandı.
 
HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
 
Trabzonspor, Sadi Tekelioğlu yönetiminde Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını bugün de sürdürdü. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde sabah saatlerinde basına kapalı bir antrenman gerçekleştiren bordo mavili takımın çalışmasına milli oyuncuların dışında tüm futbolcuların katıldığı bildirildi.
 

Yayın Tarihi : 13.11.2015 : 13:39

Etiketler : Trabzonspor    Camiasında    Denizli    İçin    Mutabakat    Spor   


Yorumlar

8214
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN