Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bodrum Açıklarında Kaçak Cesedi Bulundu

Bodrum Açıklarında Kaçak Cesedi Bulundu
Bodrum açıklarındaki Çatal Ada sahiline, üzerinde can yeleği bulunan bir erkek cesedi vurdu. Umut yolcusu olduğu sanılan kişinin cesedi morga kaldırıldı.

 

Balıkçı teknesi kaptanı Cengiz Mandalinci, bugün öğlende, Turgutreis Mahallesi’ne 2 mil uzaklıktaki Çatal Ada sahiline vuran üzerinde can yeleği bulunan erkek cesedin fark etti. Mandalinci’nin ihbarı üzerine olay yerine giden Sahil Güvenlik ekipleri, cesedi alarak Turgutreis Limanı’na getirdi. Kaçak olduğu sanılan, 35 yaşlarında ve 1.80 boyundaki kişinin kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. Ceset, otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
 
Mandalinci "Sabah teknem ile balık avlamak için Çatal Ada yakınlarına gelmiştim. Bir süre sonra kıyıda bir can yeleği ve içinde bir insan olduğunu gördüm. Sonra tekne ile karaya çıkıp baktığımda cesedin en az üç dört hafta önce ölmüş olduğunu anladım çünkü şahsın kolları ve bacakları balıklar tarafından yenilmişti, ancak üzerinde can yeleği ve kıyafeti duruyordu ben de ilgili makamlara haber verdim" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 12.11.2015 : 16:53

Etiketler : Bodrum    Açıklarında    Kaçak    Cesedi    Bulundu    Genel   


Yorumlar

3544
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN