Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çanakkale’nin Ak Partili Vekilleri Mazbata Aldı

Çanakkale’nin Ak Partili Vekilleri Mazbata Aldı
Çanakale’de, AK Parti’den milletvekili seçilen Bülent Turan ve Ayhan Gider mazbatalarını aldı.

 

AK Parti Çanakkale milletvekilleri Bülent Turan ve Ayhan Gider, bugün saat 12.00’de, Çanakkale Adliyesi’ne geldi. AK Partili milletvekillerini adliye önünde 150 kişilik partili grubu karşıladı. Turan’a mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkan Vekili Hülya Önel, Gider’e mazbatasını İl Seçim Kurulu Üyesi Şükran Alagöz verdi.
 
Tören sonrası adliye çıkışında açıklama yapan Milletvekili Gider, "Bugün burada Allaha şükür milletimizi verdiği vekalete yani asıl vekalete sahip olarak karşınızdayız. Tarih boyunca bu kavga devam etmiştir ve edecektir. Milletin verdiği yetkiyle memleketi yöneltmek isteyenler; milletten yetki almadan çeşitli vesilelerle ele geçirdikleri gücü kullanarak, milleti yönetmek isteyen, ayar vermek isteyenlerle kavga edecekler. Ve ben inanıyorum ki bu milletin desteklediği vekiller galip gelecektir" dedi.
 
Bülent Turan da, "Bir derdimiz var; Çanakkale’miz için ülkemiz için tekrar bir sıçrama yapmak istiyoruz. Tekrar, yürümekten öte koşmak istiyoruz. Tekrar Çanakkale’ye ve Türkiye’ye hizmetin nasıl olacağını dosta, düşmana göstermek istiyoruz. Çanakkale’miz ideolojik kavgalara hapsedilecek bir kent değildir. Çanakkale’miz kuru vaatlerle, kuru terimlerle, kuru söylemlerle siyaset yapılacak ucuz bir yer değildir. Çanakkale kimin iş yaptığını, kimin laf ürettiğini çok net gördü. Bunun hakkını verdi. Ancak biz daha yeniyiz ve durmak yok yola devam diyoruz" diye konuştu.
 
AK Partili milletvekilleri açıklamanın ardında tebrikleri kabul etti.

Yayın Tarihi : 12.11.2015 : 18:18

Etiketler : Çanakkalenin    Ak    Partili    Mazbata    Aldı    Genel   


Yorumlar

6768
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN