Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Elleri İle İkram Etti

Elleri İle İkram Etti
AK Parti İzmir milletvekilleri, kayıt için gittikleri mecliste incir, zeytin kolonyası ve zeytinyağı dağıttı. AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, büyük bir tepsi içinde memleketi Erzincan'dan getirilen cevizli dut pestilini kendi elleriyle ikram etti.

 

İzmir'de dün (çarşamba) mazbatasını alan AK Parti İzmir milletvekilleri Binali Yıldırım, Hüseyin Kocabıyık, Kerem Ali Sürekli, Hamza Dağ ve Necip Kalkan bugün (perşembe) TBMM'ye kayıt yaptırdı. Yıldırım, kayıt sırasında meclis personeline ve basın mensuplarına memleketi Erzincan'ın cevizli dut pestilini dağıttı. Üç dönem kuralı nedeniyle 7 Haziran'da milletvekili olamayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanlığını yapan Yıldırım'ın başbakan yardımcısı olması bekleniyor. İzmir Milletvekili Atilla Kaya, eşi diş hekimi Pınar Kaya, kızı Beyza Kaya ve kayınbiraderi Özgür Kaya ile kayıt yaptırırken Necip Kalkan oğlu Olgar Kalkan ile meclise girdi. Diğer vekiller Sürekli, Dağ ve Kocabıyık meclise yalnız geldi. İzmir milletvekilleri mecli personeline kentin simgesi olan Saat kulesi şişesi içinde zeytinyağı, zeytin kolonyası ve incir ikram etti. 
 
Binali Yıldırım, kayıt töreninin ardından meclisteki odasında İzmir milletvekillerinin yakasına vekillik rozetini taktı. 
 

Yayın Tarihi : 12.11.2015 : 14:52

Etiketler : izmir    binali yıldırım    meclis    dut pestili   


Yorumlar

4752
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN