Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Batman’da Korkutan Yangın

Batman’da Korkutan Yangın
Batman’da, yapı malzemelerinin bulunduğu depoda henüz belirlenemeyen bir nedenle meydana gelen patlama sonrası çıkan yangın, çevrede paniğe yol açtı. Depodaki sanayi tüpü ve izolasyon malzemeleri nedeniyle itfaiye ekipleri, yangını söndürmekte güçlük çekti.

 

 
Pazaryeri Mahallesi’nde, sanayi tüpü, izalasyon ve yalıtım malzemesi gibi yapı malzemelerinin bulunduğu depo, henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın ve patlama sonucu tamamen yanarak, kül oldu. Depoda bulunan sanayi tüpleri ve izolasyon malzemeleri ile birlikte suntalar, yangının kısa sürede büyümesini sağladı. Depoda yaklaşık 6 milyon liralık bir zararın meydana geldiği belirtilirken, Batman İtfaye ekipleriyle birlikte, Türkiye Petrolleri, Tüpraş, Devlet Hava Meydanları ile Emniyet Müdürlüğü’ne ait TOMA araçları da yangını söndürmeye çalıştı. Uzun süren çalışma sonrasında yangın güçlükle kontrol altına alınırken, depoda soğutma çalışmaları devam etti.
 
Depoda yangın sırasında kimsenin olmaması, olası bir faciayı önlerken, polis deponun çevresinde sıkı güvenlik önlemi aldı. Yanan deponun etrafında güvenlik şeridi çekti. 3 saat süren çalışmadan sonra yangın söndürülürken, yangın sırasında çıkan dumanlar, Batman’da kara bulutların oluşmasına yol açtı.

Yayın Tarihi : 11.11.2015 : 16:52

Etiketler : Batmanda    Korkutan    Yangın    Genel   


Yorumlar

7151
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN