Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar’da Kadınlara İki Yeni Kurs

Karabağlar’da Kadınlara İki Yeni Kurs
Karabağlar Belediyesi, vatandaşların meslek edinmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği kurslara, ’Manikür - Pedikür ve Cilt Bakımı’nı da ekledi.

 

 
Karabağlar Belediyesi tarafından, Cennetçeşme Semt Merkezi’nde "Manikür-Pedikür ve Cilt Bakımı" kursu açtı. 10 hafta sürecek olan kurs, ilk günden büyük ilgi gördü. İlk etapta kursa katılan 30 kursiyere, haftanın 5 günü, Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü eğitmenleri tarafından eğitim verilecek. Kursiyerler daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalarını alarak, güzellik sektörüne adım atacak.
 
Özellikle kadınlara meslek kazandırarak, iş sahibi olmalarını hedeflediklerini belirten Karabağlar Belediyesi yetkilileri, kadın istihdamını arttırmaya yönelik çalışmalara önem verdiklerini ve kurslarda da buna öncelik gösterdiklerini söyledi. Ücretsiz meslek edindirme, hobi veya eğitim kurslarına katılmak isteyenlerin, belediyenin en yakın semt merkezlerine başvurabilecekleri veya 414 79 57 - 414 81 11 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilecekleri bildirildi.

Yayın Tarihi : 11.11.2015 : 11:20

Etiketler : Karabağlarda    Kadınlara    İki    Yeni    Kurs    Bölge   


Yorumlar

6447
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN