Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yüksekokulun Bağlantı Yollarına Asfalt

Yüksekokulun Bağlantı Yollarına Asfalt
İzmir Büyükşehir Belediyesi, inşaat maliyetinin yüzde 70’ini karşıladığı Selçuk’taki Meslek Yüksekokulu’nun bağlantı yollarını da asfaltladı. Turizm ağırlıklı eğitim verecek okul, önümüzdeki eğitim yılında öğrencileriyle buluşacak.

 

 
Büyükşehir Belediyesi ile Selçuk Belediyesi’nin ortak hizmet protokolü kapsamında inşaatı tamamlanan Dokuz Eylül Üniversitesi Efes Meslek Yüksekokulu öğrencilerini bekliyor. Selçuk’a yeni bir hareketlilik kazandırması beklenen ve 3.6 milyon TL’lik inşaat maliyetinin 2.5 milyon TL’lik kısmı Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan meslek yüksek okulunun temeli 2013 yılı Ağustos ayında atılmıştı. 2014 yılında inşaatı tamamlanan ve 3 bloktan oluşan okulda 8 derslik, 2 laboratuvar ve 1 konferans salonu ile kütüphane, kafeterya ve idari bina yer alıyor.
 
Gelecek eğitim-öğretim döneminde öğrenci kabul edecek yüksek okul için çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, son olarak 14 Mayıs Mahallesi’ndeki okula giden bağlantı yollarının sıcak asfalt işlemini tamamladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da Selçuk’u ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.
 
6 PROGRAM VAR
 
Dokuz Eylül Üniversitesi Efes Meslek Yüksekokulu; Turizm ve Otel İşletmeciliği, İkram Hizmetleri, Kültürel Miras ve Turizm, İnşaat Teknolojisi, Deniz ve Liman İşletmeciliği ile Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği olmak üzere toplam 6 programdan oluşuyor.

Yayın Tarihi : 11.11.2015 : 10:48

Etiketler : Yüksekokulun    Bağlantı    Yollarına    Asfalt    Bölge   


Yorumlar

1045
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN