Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dövmeci Evinde Ölü Bulundu

Dövmeci Evinde Ölü Bulundu
Edirne’de dövmecilik yapan 33 yaşındaki Onur Fidan, ailesi tarafından yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu. Polisin incelemesinde evinde bonzai ve esrar maddesi bulunan Fidan’ın yaklaşık 1 yıl önce tutuklu olduğu uyuşturucu davasından denetimli serbestlikle bırakıldığı öğrenildi.

 

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Onur Fidan’dan haber alamayan ailesi, dün gece yalnız yaşadığı Talatpaşa Mahallesi Ayvalı Göl sokak üzerindeki müstakil eve geldi. İçeri girdiklerinde Fidan’ın cesedini bulan yakınları polis ekiplerine haber verdi. Savcılık ve polisin incelemesinin ardından Onur Fidan’ın cesedi otopsi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.
 
EVDE UYUŞTURUCU BULUNDU
 
Polisin evde yaptığı incelemede ise bir miktar bonzai ve esrar maddesi ile ’şaşal’ tabir edilen uyuşturucu madde içiminde kullanılan düzenek bulundu. Ölü olarak bulunan Onur Fidan’ın 2013 yılında İstanbul’da ‘kullanmak için uyuşturucu ve uyarıcı madde kabul etmek veya bulundurmak’ suçundan tutuklandığı yargılama sonrası dosyayı Yargıtay’a gönderilirken bir süre önce denetimli serbestlik uygulamasıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.
 
Evinde ölü bulunan Onur Fidan’ın kesin ölüm nedeni otopsi sonuçlarının ardından netlik kazanacak. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Yayın Tarihi : 09.11.2015 : 12:03

Etiketler : Dövmeci    Evinde    Ölü    Bulundu   


Yorumlar

5522
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN