Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Egebeta Yapı Fuarı’nda

Egebeta Yapı Fuarı’nda
Otomatik kapı, panjur, kepenk ve otomasyon sistemleri sektörünün önde gelen firmalarından Egebeta, Fuar İzmir’de düzenlenen 21’inci Yapı Fuarı’nda ürünlerini tanıtıyor.

 

Egebeta olarak Ege Bölgesi’nde bayileşme konusunda önemli adımlar attıklarını belirten Egebeta Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Alişer, "Bölgedeki yapılanma çalımalarımız kapsamında Uşak’ta Tekkar Otomasyon, Balıkesir’de Yıldızhan Otomasyon, Marmaris’te ATM Otomasyon ve İzmir bölgesinde de Delta Otomasyon olarak bayiliklerimiz tescil edildi. Kütahya, Denizli ve Çanakkale illerinde görüşmelerimiz devam ediyor. Ege’nin büyük ilçelerinde de bayilik sistemi oluşturacağız. Çünkü marka ve hizmet kalitesinin buradan geçtiğini biliyoruz" dedi.
 
HGS Dönemi Başlıyor
 
Egebeta’nın yenilikçi yapısıyla, her yıl ürün çeşitliliğini artırdığını kaydeden Gafur Alişer, otopark otomasyonu olan HGS’nin büyük ilgi gördüğünü söyledi. Altyapısı hazır olan sistemin bireysel ve kurumsal olarak kullanılabileceğini açıklayan Alişer, sistemin taşıt tanıma vericisi sayesinde otoparklarda akıllı çözümler sunduğunu ifade etti. Alişer,“İki yıldır Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Şu an otopark otomasyonu ve HGS sistemleri konusunda iyi bir noktadayız. Otomasyonla ilgili yenilikler olacak. Müşterilerimiz yeni yılda yeni ürünlere hazır olsunlar" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 09.11.2015 : 09:27

Etiketler : Egebeta    Yapı    Fuarında    Bölge   


Yorumlar

4646




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN