Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gül:Devrim Yapıldı

Gül:Devrim Yapıldı
AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, 1 Kasım seçimlerinde halkın desteği ile iktidara gelmelerinin çok anlamlı olduğunu söyledi. Gül, elde ettikleri zafer ile Türkiye’ye diz çöktürmek isteyenlere karşı halkın devrim yaptığını ifade etti.

 

 
AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Abdulhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Nejat Koçer ve Mehmet Erdoğan, İslahiye ilçesini ziyaret etti ve Ak Parti ilçe binası önünde toplanan kalabalığa, 1 Kasım’da verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
 
Kalabalığa hitap eden AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, 1 Kasım’da halkın sandıklarda tarih yazdığını belirterek, "Darbe heveslileri, Türkiye düşmanları 7 Haziran’dan itibaren tekrar ayağa doğru kalkmaya çalıştılar. Ayağa kalkan Türkiye’ye diz çöktürmek isteyenler hemen hareketlendi, ittifaklarını kurdular. Ama bu aziz millet Başbakanımız ve genel başkanımız Ahmet Davutoğlu öncülüğündeki bu kadroya yine omuz verdi, ’Türkiye’ye kimse diz çöktüremez’ dedi. Ak Parti’nin ilk iktidara geldiği gibi yine bir Kasım devrimi, Anadolu ihtilali yaptı. Bu ihtilali, bu Kasım devrimini yapanlara müteşekkiriz" dedi.
 
Bundan sonraki süreçte halka hizmet için çabalayacaklarını ve her anlamda reformları sürdüreceklerini kaydeden Abdulhamit Gül, "Seçim kampanyası süresince verdiğimiz tüm vaatlerimizi yerine getireceğiz. Bürokrasi üzerine çöreklenmiş paralel ve illegal yapıyla mücadele kararlılıkla devam edecek. Asla devlet içinde devlete izin vermeyeceğiz. Türkiye’de istikrarın adresi Ak Parti’dir. Türkiye’nin birliğine, dirliğine kast etmek isteyenlere asla fırsat verilmeyecektir. Çünkü Ak Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir" diye konuştu.
 
Ak Partili Şamil Tayyar ise konuşmasında tek başına iktidarlarına destek verenlere teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 07.11.2015 : 17:34

Etiketler : Ak    Partili    Gül    Türkiyeye    Diz    Çöktürmek    İsteyenlere    Karşı    Devrim    Yapıldı    Politika   


Yorumlar

9632
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN