Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Lezzetler Yarıştı

Lezzetler Yarıştı
FOODEX 2015 Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’nda lezzetler yarıştı. Pastacılar ve Fırıncılar Derneği öğrencilerinin katılımcı ürünleriyle yaptığı sunumlar büyük beğeni topladı.

 

Geçtiğimiz perşembe günü Fuar İzmir D Salonu’nda başlayan FOODEX 2015 Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı yerli ve yabancı lezzet ustalarından büyük ilgi gördü. ikram ve konaklama tesisleri temsilcileri, cafe, bar, restoran, yemekhane, kantin, büfe sahipleri ve yetkilileri fuar ziyaretlerinde ürünler hakkında bilgi aldı.
 
Pastacılar ve Fırıncılar Derneği Başkanı Latif Aslan ve öğrencileri sektör profesyonellerinin kendilerine götürdüğü ürünleri muhteşem lezzetlere dönüştürdü. Kendisi ve müşterilerinin kriterleri doğrultusunda değerlendirme yapan sektör profesyonelleri son kararlarını verdi.
 
Sektör profesyonellerinin fuar alanında anında karar verebilmelerini kolaylaştırmak için alandaki özel bir bölümde mutfak oluşturduklarını belirten Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, anında üretimin ustalar üzerinde önemli ölçüde etkisinin olduğunu söyledi. Gençer, “Firmalar kendi stantlarında ürünlerini sergiliyor ama bazı ustalar kendileri ürünün tarafsız ellerde kullanılışına da şahitlik etmek istiyorlar. Üründen çıkan koku, aroma ve lezzeti yaşayarak görmek istiyorlar. Bu yönüyle Pastacılar ve Fırıncılar Derneğimizin standında lezzetler yarıştı. Son kararı sektör profesyonelleri verdikleri siparişlerle ödüllendirdi" dedi.
 
Fuar yarın (pazar) saat 18.00’e kadar gezilebilecek.
 
 

Yayın Tarihi : 07.11.2015 : 12:23

Etiketler : Lezzetler    Yarıştı    Bölge   


Yorumlar

5727
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN