Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İlk Buluşmadaki Rujunuz Ne İfade Ediyor?

İlk Buluşmadaki Rujunuz Ne İfade Ediyor?
İlk buluşmada kullandığınız ruj renginin karşınızdaki erkek için nasıl algılandığını hiç merak ettiniz mi? İşte ruj renginize göre algılanma biçiminiz...

 

İlk buluşmada sürdüğünüz ruj renginin erkeklerin gözünde nasıl bir imaj yarattığını bugüne kadar hiç düşündünüz mü?
 
İşte ruj renklerinizin karakteriniz hakkında karşı tarafa verdiği sinyaller:
 
 
Kırmızı
Ona tutku ve enerji dolu sinyaller gönderiyorsunuz. Aynı zamanda cesur, kendine güvenen ve seksüel enerjisi güçlü bir kadın imajı çiziyorsunuz.
 
 
Nude
Ciddiye alınmak ve tamamiyle açık olmak istiyor, bir şeyler gizliyor gibi görünmek istemiyorsunuz. Ruhunuzu partnerinize açmaya tamamiyle hazırsınız.
 
 
Sıcak Pembe
Pembe masumiyetin rengidir ancak koyulaştıkça yansıttığı duyguların da daha yoğunlaştığı bir gerçek. Uzun süredir bu buluşmayı bekleyecek kadar romantik olabilirsiniz ancak kendinizden pek emin değilsiniz.
 
 
Bordo
Renk seçiminiz güçlü bir insan olduğunuzu gösteriyor. Dominant bir insan olabilirsiniz ancak kendinizi geri planda tuttuğunuz zamanlar da oluyor. Sizi tanımak biraz sabır ve zaman istiyor.
 
 
Mercan
Oyuncu bir kişiliğiniz var. İlk buluşmada coşku aramanız olası. Anı yaşamak ve gülmek istiyorsunuz.
 
 
Fuşya
Yaratıcı bir insansınız ve karşınızdakinin de öyle olmasını bekliyorsunuz. Kısa sürede sizin dikkatinizi çekemezse bu buluşmanın bir devamı olmayabilir.
 
 
Doğal Makyajsız
Neyseniz osunuz. Karşı taraftan tek aradığınız şey dürüstlük. "Bu gördüğün benim. Oyun yok, makyaj yok.” Aynı zamanda eleştiriye açık bir kişi olduğunuz mesajı veriyorsunuz.
 
 
 
Kaynak: kadınvekadın.net

Yayın Tarihi : 07.11.2015 : 11:23

Etiketler : ruj rengi    bordo    kırmızı    Fuşya    Doğal makyajsız    Bordo    Sıcak pembe    Mercan    Nude    İlk buluşma    karakter   


Yorumlar

9613
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN