Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sanki Küçük Meksika

Sanki Küçük Meksika
Hilton İzmir, işbirliği içerisinde olduğu şirket, seyahat acentası, havayolu yetkilileri ve İzmir'lilere yönelik olarak Meksika gecesi düzenledi.

 

Meksika renklerinin hakim olduğu dekorun yanısıra, tüm ekibin giydiği Meksika izleri taşıyan kostümler misafirlerin beğenisini topladı. Yeniden dizayn edilen odaların tanıtımının gerçekleştiği geceye Sun Express de katkıda bulundu. Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki Hilton Otelleri'nde hediye olarak verilen çift kişilik konaklamaların yanında, Kayseri, Malatya, Trabzon, Samsun'un da aralarında yer aldığı 9 farklı şehre Sun Express firması ücretsiz uçak biletleri hediye etti. 
 
Ayrıca, gecenin büyük ödülü Sun Express uçak biletiyle Viyana Hilton'da çift kişilik konaklama oldu. Hilton İzmir'in ev sahibi olduğu organizasyonda Zeytin Sanat Organizasyon Müzik grubu Meksika ve Latin şarkılarıyla geceye renk kattı. Eğlence ile birleştirilen bu keyifli organizasyon, aşçıbaşı Şamil Akşit'in hazirladığı ikramlar ve misafirlerin birbirleri arasındaki keyifli sohbetleriyle tamamlandı.

Yayın Tarihi : 07.11.2015 : 10:11

Etiketler : hilton    izmir    meksika    müşteri   


Yorumlar

4544
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN