Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mazbatalarını Torunlarıyla Aldılar

Mazbatalarını Torunlarıyla Aldılar
Kayseri’de AK Parti’den seçilen 7 milletvekili, mazbatalarını aldı. Vekillerin çoğu, mazbata törenine torunlarıyla birlikte geldi.

 

Kayseri’de 9 milletvekiliğinden 7’sini kazanan Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel ve Sami Dedeoğlu, Adliye binası konferans salonunda mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı hakim Buket Sicimgiller ve kurul üyelerinden törenle aldı. İlçelere teşekkür ziyaretine giden Mustafa Elitaş ve İsmail Emrah Karayel, mazbata törenine 45 dakikalık gecikmeyle geldi. Tören sırasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 1. sıradan yeniden milletvekili seçilen Mehmet Özhaseki kucağına torunu Mehmet’i, 4. sıradan seçilen Opr. Dr. İsmail Tamer, 40 günlük torunu Selim Çetin ile 5 yaşındaki torunu Erva’yı kucaklarına aldı. Milletvekiliği sona eren AK Parti MKYK üyesi Yaşar Karayel ise 6. sıradan vekil seçilen oğlu İsmail Emrah’ı kutlamaya, torunu İbrahim Karayel ile birlikte geldi. Milletvekillerinin çocukları ve yakınları da mazbata törenine katıldı.
 
Mazbatalarını aldıktan sonra yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren vekillerden Mehmet Özhaseki, "1 Kasım seçimleri sonrası parti olarak daha da güçlendik. Ülkemizin ve Kayseri’mizin sorunlarına sahip çıkacağız. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Siyasi gücümüzü ülkemiz için Kayseri’miz için sonuna kadar kullanacağız" dedi.
 
Taner Yıldız da "Sağlık ve sıhhat içinde ülkemize hizmet etmek , katkı koymak arzusundayız. Türkiye seçimlerde bizi tercih etti. Türkiye’nin istikrarı Ak Parti oldu" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 06.11.2015 : 16:45

Etiketler : Mazbatalarını    Torunlarıyla    Aldılar    Politika   


Yorumlar

9891
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN