Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AK Partili Tunç Mazbatasını Aldı

AK Partili Tunç Mazbatasını Aldı
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ayşegül Öselmiş’ten mazbatasını aldı.

 

1 Kasım seçimlerinde Bartın’da AK Parti’den milletvekili seçilen Yılmaz Tunç, mazbatasını aldıktan sonra partililerin tebriklerini kabul etti. Adliye çıkışında gazetecilere açıklama yapan Yılmaz Tunç, milletin istikrar ve huzur için, ülke üzerinde oynanan oyunları bozmak için AK Parti’ye oy verdiğini söyledi. Tunç, şöyle konuştu:
 
"Bize oy verenin de vermeyenin de mutlu olduğu bir seçim tablosu yaşadık. Türkiye’nin istikrarından herkes istifade edecek. Önümüzdeki 4 yıl Bartın için altın bir dönem olacak inşallah. Bugüne kadar iktidarımızın Bartın’a kazandırdığı çok sayıda eser var. Bunlara yenileri de eklenecektir. Önümüzdeki 4 yılda Bartın en parlak dönemini yaşayacak ve çok büyük eserler kazanacak. Önceki dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de Bartın’ı en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz."
 
Avukat Yılmaz Tunç, yeni kurulacak hükümette kendisine Adalet Bakanlığı görevi verilmesi yönünde beklentiler olduğunun hatırlatılması üzerine, "1 Kasım seçimlerinin ardından Meclis’te 317 milletvekilimiz var. Milletimizin güvenine layık olabilmek için bize hangi görev verilirse biz o görevi yaparız" dedi.

Yayın Tarihi : 06.11.2015 : 15:08

Etiketler : Ak    Partili    Tunç    Mazbatasını    Aldı    Politika   


Yorumlar

4071
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN