Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Eroğlu, Mazbatasını Aldı

Bakan Eroğlu, Mazbatasını Aldı
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 1 Kasım seçimlerinin ardından 26’ncı Dönem milletvekilliği mazbatasını seçim bölgesi Afyonkarahisar’da aldı.

 

 
1 Kasım’da yapılan milletvekilliği genel seçimlerinde memleketi Afyonkarahisar’dan Ak Parti 1’inci sıradan aday gösterilen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, mazbatasını almak için geldiği Afyonkarahisar Adliyesi İl Seçim Kurulu’nda kalabalık partili grup tarafından karşılandı. Bakan Eroğlu mazbatasını almadan önce Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Bakan Eroğlu, Ak Partili diğer milletvekilleri Ali Özkaya ve Hatice Dudu Özkal’la İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Hülya Eray’dan mazbatasını aldı.
 
Seçimlerin Afyonkarahisar’da adil ve huzurlu bir ortamda geçtiğini aktaran Bakan Eroğlu, seçim güvenliğinin başarıyla sağlanmasında emniyet ve yargı mensuplarının büyük payı olduğunu söyledi. Hem seçimlerin sorunsuz gerçekleştirilmesini sağlayan hem de oy veren vermeyen herkese teşekkür eden Eroğlu, daha sonra Ak Parti İl Başkanlığı’na gitti.

Yayın Tarihi : 06.11.2015 : 12:17

Etiketler : Bakan    Eroğlu    Mazbatasını    Aldı    Genel   


Yorumlar

3743
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN