Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mekanı Kapattılar

Mekanı Kapattılar
Uğur Yücel, Yavuz Turgul, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ve Olgun Şimşek, önceki akşam Asmalımescit’teki bir restoranda buluştu.

 

Ekip, gece sonunda görüntü vermemek için büyük çaba harcadı. Kenan İmirzalıoğlu ve arkadaşları mekanın ışıkları söndürüp bir saat bekledi.
 
 
Uğur Yücel, Yavuz Turgul ve Olgun Şimşek’in bulunduğu yemeğe Kenan İmirzalıoğlu da sevgilisi Sinem Kobal’la katıldı. Akşam 20.00’de başlayıp 02.00’ye kadar devam eden sohbetin sonunda mekandan çıkmak ekip için hayli sıkıntılı oldu. Kapıda bekleyen habercilerin “mekan kapandı, içeride kimse kalmadı” diye düşünmeleri için önce kapılar kapatıldı, ardından ışıklar söndürüldü.
 
 
Yaklaşık bir saat bu şekilde bekleyen Yücel, Turgul, Şimşek, İmirzalıoğlu ve Kobal, planın işe yaramadığını anlayınca pes edip oradan ayrıldı. 
 
 
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, mekan çıkışı araçlarının yanına gelip harçlık isteyen çocuklar yüzünden bir süre yola çıkamadı. 
 

Yayın Tarihi : 06.11.2015 : 09:20

Etiketler : Uğur Yücel    Yavuz Turgul    Kenan İmirzalıoğlu    Sinem Kobal    Olgun Şimşek    ünlü    oyuncular    yemek   


Yorumlar

5613
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN