Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hotar'dan Teşekkür Ziyareti

Hotar'dan Teşekkür Ziyareti
AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, 1 Kasım seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretlerine Seçim bölgesi olan İzmir'in Kiraz İlçesinden başladı.

 

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican ve il yönetimi ile birlikte ilk önce AK Parti İlçe Teşkilatına uğrayarak buradaki İlçe yönetimi, Kadın ve Gençlik kolları ile partililere teşekkür eden Hotar, daha sonra Belediye Hizmet Binasına geçerek Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül'ü makamında ziyaret etti. Seçimlerde gösterilen özverili çalışmalar için Başkana ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti. Hotar'ı kapıda karşılayan Başkan Şengülçiçek ve çeşitli hediyeler verdi. Hotar da Başkan Şengül'e teşekkür ederek, hediyesini sundu. Ardından Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül ve meclis üyeleri ile Kiraz Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde bulunan Koru Otel'de partililer ve muhtarların da katılımıyla öğle yemeği yenildi. 
 
Yemekte bir konuşma yapan Nükhet Hotar, "1 Kasım seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimin kaybedeni yok, kazanan ülkemiz ve milletimiz olmuştur. Hiç kimseyi dışlamayacağız, herkesi kucaklayacağız. İnşallah bu seçimde bize oy vermeyen vatandaşlarımız, biz neden AK Parti'ye oy vermedik ki diyecek ve bir daha ki seçimde AK Parti'ye oy vereceklerdir. Biz asla şımarmayacağız, halkımıza ilk günkü aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz. Burada değerli Başkanımız Saliha Şengül'e de huzurunuzda, yapmış olduğu hizmetler ve özverili çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Her zaman Saliha Başkanımızın yanında ve destekçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz. Üç yıl sonunda şu anki Kiraz'dan bambaşka bir Kiraz ile karşı karşıya kalacağımızın sözünü veriyorum. Yeni dönemde yapacağımız çalışma ile Büyükşehir size gelmesi gereken ekonomik yardımı kısıtlayamayacak. Her ilçe hak ettiği yardımı kesintisiz ve yerinden alacak. Herkese tekrar tek tek teşekkür ediyorum" dedi.
 

Yayın Tarihi : 05.11.2015 : 17:09

Etiketler : ak parti    izmir    nükhet hotar    teşekkür    ziyaret   


Yorumlar

4558
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN