Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İnternetten Alışverişe Dikkat

İnternetten alışveriş son zamamlarda çok moda oldu.Peki güvenli alışveriş için nelere dikkat etmeliyiz.

 

İnternetten alışverişle tanışanların sayısı her geçen gün artıyor.
 
Sanal alışverişinizin güvenli olması için bazı tedbirler alabilirsiniz İnternetten alışveriş yapmak zaman kazanmak açısından büyük kolaylık sağlıyor.
 
İnterneti de gerçek hayatın bir yansıması olarak kabul edip, sorunlarla karşılaşmamak için gerekli basit tedbirleri alarak sanal alışverişin sağladığı avantajlardan yararlanabiliriz.
 
İlk olarak İnternette alışveriş yapacağınız sanal mağaza hakkında mutlaka bilgi sahibi olun.
 
İnternetten alışverişin en kritik adımı olan ödeme sırasında güvenli bir yöntem tercih etmek oldukça önemli. Sanal alışverişte kredi kartı kullanmak istemiyorsanız bunun yerine havale veya EFT ile ödemenizi yapabilirsiniz.
 
İnternette alışveriş sırasında tercih edebileceğiniz diğer bir güvenli yöntem ise kredi kartı yerine sanal kredi kartı kullanmak. Sanal kart limiti anlık olarak değiştirilebildiği için, alışverişinizi yaptıktan sonra limitini sıfırlayarak kartınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.
 
İnternetten alışverişin en önemli avantajı size zaman kazandırması. Sayıları hızla artan ve birçok özel kampanyanın sunulduğu internet sitelerinden alışveriş yapmanın avantajlarından güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz.
 

Yayın Tarihi : 05.11.2015 : 16:31

Etiketler : internet    alışveriş    sanal       


Yorumlar

5352
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN