Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kendisini Döven Eski Sevgilisini Bıçakladı

Kendisini Döven Eski Sevgilisini Bıçakladı
Adana’da belediye otobüsü şoförü Sevil Çopur, kendisini döven eski sevgilisi 36 yaşındaki Erkan Kış’ı kolundan bıçakladı.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüs İşletme Müdürlüğü’nde şoförlük yapan Sevil Çopur, yönetimindeki otobüsle 2000 Evler Mahallesi’nde durağa girdiğinde, bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Erkan Kış otobüse bindi. Yolcuların şaşkın bakışları arasında ikili tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Sevil Çopur’u otobüsten indiren Kış, vurmaya başladı. Eski sevgilisinin elinden kurtulup otobüse binen Sevil Çopur, sürücü koltuğunun yanında duran bıçağı alıp inerek Erkan Kış’ı kolundan yaraladı. Erkan Kış yaralı halde kaçarken, aldığı darbeler nedeniyle Sevil Çopur da baygınlık geçirdi.
 
’PARAMI YEDİ’ İDDİASI
 
Yolcuların çağırdığı sağlık ekiplerinin müdahale ettiği genç kadın, hastaneye götürüldü.
 
Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giden Erkan Kış, tedavi edildikten sonra ifade için Denizli Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü. Devlet Demiryolları’nda geçit görevlisi olarak çalışan 1 çocuk babası Erkan Kış ifadesinde, eşinden boşandıktan sonra Sevil Çopur ile birlikte yaşamaya başladıklarını söyleyerek, "Paramı yedi, istedim vermedi. Bu yüzden aramızda anlaşmazlık vardı" dedi.
 
Birbirlerinden şikayetçi olan çift, sorgularının ardından adliyeye sevk edilecek.

Yayın Tarihi : 05.11.2015 : 12:58

Etiketler : Belediye    Otobüsü    Şöförü    Kadın    Kendisini    Eski    Sevgilisini    Bıçakladı   


Yorumlar

7333
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN