Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akıl Almaz Olay

Akıl Almaz Olay
İzmir’in Çiğli ilçesinde, iddiaya göre evin çatı katında kediyi çamaşır ipi ile asıp yanında fotoğraf çektiren lise öğrencisi kız, fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp altına da “Dikkat et sevdiğim seni de böyle asmim ;)” notu paylaştı. Fotoğrafı gören hayvanseverler ayaklanırken, kediyi asan kız hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

 

İzmir'in Çiğli İlçesi'nde, lise öğrencisi K.İ., evin çatı katında kediyi çamaşır ipiyle asıp, çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Olaya tepki gösteren hayvan severler, fotoğrafla birlikte, 'Dikkat et sevdiğim seni de böyle asmim ;)' yazan K.İ., hakkında, suç duyurusunda bulundu.
 
Lise öğrencisi olan 15 yaşındaki K.İ., iddiaya göre, beslediği kediyi, evlerinin çatı katında çamaşır ipi ile tavana astı. Ardından kediyle birlikte çekilen fotoğrafını, sosyal medya hesabından paylaşırken altına da, 'Dikkat et sevdiğim seni de böyle asmim ;)' diye yazdı. Fotoğrafı fark eden hayvan severler, büyük tepki gösterdi. 
 
 
Ege Hayvan Hakları Federasyonu üyeleri adına Başkan Funda Bayri Ersoy, emniyet ve savcılığa fotoğrafı gösterip suç duyurusunda bulundu. 
 
Hayvan severlerin evine gidip görüştükleri K.İ.'nin annesinin, kızının canlı bir kediyi değil oyuncağı olan 'pelüş kediyi' astığını söylediği öğrenildi. Bu arada, tepkiler üzerine K.İ. de, paylaştığı fotoğrafı sildi ve hesabını da koruma altına aldı.

 

Yayın Tarihi : 05.11.2015 : 14:04

Etiketler : izmir    çiğli    kedi    astı    kız    15 yaşında   


Yorumlar

3899
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN