Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Eşit Olmayan Şartlarda Yarıştık'

'Eşit Olmayan Şartlarda Yarıştık'
Diyarbakır’da CHP’den 1’inci sıra milletvekili adayı olan, ancak seçilemeyen Naci Sapan, olağanüstü şartlar altında seçime gidildiğini, kurulacak yeni hükümetin korkulara neden olacak bir siyaset gütmemesi gerektiğini söyledi.

 

 
Geçen pazar günü yapılan seçimlerde CHP listesinden Diyarbakır 1’nci sıra milletvekili adayı gösterilen Naci Sapan, düzenlediği basın toplantısında kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Seçimlerde eşit bir yarış olmadığını ifade eden Sapan, şöyle dedi:
 
"Olağanüstü koşullarda bir seçim süreci tüm Türkiye’de olduğu gibi, bölgemiz ve ilimizde de kendini hissettirmiştir. Eşit olmayan şartlarda yapılan yarışta, istediğimiz sonuçları tam elde edememiş olmakla birlikte, önceki seçimlerle karşılaştırıldığında Diyarbakır halkının partimize olan ilgisinde son derece önemli bir artış olduğunu gözlemlenmiş ve şehrimizdeki oyumuzu misliyle artışmış bulunmaktayız."
 
Yeni kurulacak hükümetin aldığı bu desteği yerine getirmesi gerektiğini ifade eden Naci Sapan, insanların haklı olarak bilinç altlarında oluşan korkulara neden olacak siyaset güdülmemesi gerektiğini vurguladı.

Yayın Tarihi : 03.11.2015 : 12:35

Etiketler : Chpli    Sapan    Eşit    Olmayan    Şartlarda    Yarıştık    Politika   


Yorumlar

3401
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN