Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Atila’dan Mahalle Ziyareti

Atila’dan Mahalle Ziyareti
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Yeşilcam, Kavaklıdere, Ümit, Karacaoğlan ve Altındağ Merkez mahallelerinde muhtarlarla buluşup, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlar hakkında bilgi aldı.

 

 
Bornova Belediyesi’nde Başkan Olgun Atila, ilçede yaşayanlarla mahalle gezileri aracılığıyla sık sık temas kuruyor. Son olarak Yeşilcam, Kavaklıdere, Ümit, Karacaoğlan ve Altındağ Merkez mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Başkan Atila, muhtarlardan bilgi alıp temel sorunları yerinde tespit ederek çözümler üretti. Başkan Atila, ilgili birim müdürleri ile birlikte kahvehanelerde ve sokaklarda mahallelilerle selamlaşıp sohbet etti.
 
Bornova’da yaşayan vatandaşların yerel yönetimlerin ilgi alanındaki her türlü konuda Belediye’ye kolayca ulaşabilmesi için dilekçe, telefon ve sosyal medya sistemlerinin eksizsiz bir şekilde çalıştığını söyleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "Temel hedefimiz ve çalışma anlayışımız insan odaklı belediyecilik. Bunu ortak akıl ilkemizle birleştirerek insanımız ne istiyorsa o hizmeti vermek için mücadele ediyoruz. Bu nedenle de Bornovalılarla her fırsatta biraraya gelmeyi, beklentilerini dinlemeyi çok önemsiyoruz. Mahalle ziyaretlerimizi bu anlayışla sürdüreceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 03.11.2015 : 09:33

Etiketler : Atiladan    Mahalle    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

1089
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN