Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Zayıflatan 4 Çorba!

Zayıflatan 4 Çorba!
Hem sağlıklı hem de zayıflatıcı özellikleri bulunan nefis çorbalar...

 

Uzmanlar, kış aylarında sebze çorbalarına ağırlık vermemiz gerektiğini söylüyor. Hem sağlıklı olması nedeniyle hem de zayıflatıcı özellikleriyle sebze çorbası tam bir kış yemeği...
 
 
Brokoli Çorbası
Yoğun bir şekilde lif içeren, vitamin açısından oldukça zengindir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı korur. Akşam yemeklerinde yenen brokoli çorbasının zayıflatıcı özelliği vardır. Brokoli çorbasının ununu az koymalısınız. Krema yerine de süt kullanırsanız yağsız çorba içmiş olursunuz. Akşam brokoli çorbası yedikten sonra, hiçbir besin yememelisiniz. Çocuklarınıza brokoliyi sevdirmenin en güzel yolu da brokoli çorbası!
 
 
Kereviz Çorbası
Kereviz içerdiği vitaminlerle bağışıklık sistemini güçlendirirken aynı zamanda zayıflatıcı bir etkiye sahiptir. Zayıflamak isteyenlerin en sık başvurduğu diyet listelerinde kereviz en önemli yiyeceklerdendir.
 
 
Ispanak Çorbası
Bol miktarda demir içerir ve zayıflatıcı özelliği vardır. Az miktarda kalori içerdiği için oldukça sağlıklı bir besindir. Sofranızdan eksik etmemeniz gereken besinler arasında ilk sıralarda yer alır.
 
 
Balık çorbası
Balık çorbası mutfağınızda mutlaka bulunması gereken besinler arasında. Balık yağı ve Omega 3 bakımından da oldukça zengin bir yapıdadır. Çocukların beyin gelişimi için çok önemlidir. Protein içerdiği için de çok sağlıklı bir çorbadır.
 
 
Kaynak: Habertürk

Yayın Tarihi : 03.11.2015 : 09:57

Etiketler : çorba    sağlık    zayıflama    brokoli    kereviz    ıspanak    balık çorbası    zayıflama    sebze    yemek    besin    sağlıklı çorba   


Yorumlar

3786
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN