Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Hoşgeldin Melek'

'Hoşgeldin Melek'
Aşkın hiçbir yaşta bitmediğini anlatan romantik komedi "Hoşgeldin Melek", 14 Kasım'da Caddebostan Kültür Merkezi'nde sizlerle buluşuyor.

 

Aynı huzur evinde yaşayan iki dost, aynı zamanda iki düşman. Ve o huzur evine gelen çok ünlü, eski bir aktris. Ve bu eski iki dost, bu eski iki düşman o aktriste aşık olursa ne olur? İşte o zaman kıyamet kopar. Kaçmaca, kovalamaca, haince yapılan planlar. Birbirlerinin kuyularını kazmaca, bitmeyen bir rekabet. 
 
Yalnızlık, dostluk, aşk ve rekabet üzerine bir gönderme yapan Hoşgeldin Melek, aşkın her yaşına hitap ediyor. Sadece, sevmek diyor, bizi bütün dertlerimizden uzaklaştıracak. Yaşlandıkları için,  terkedildikleri için unutulan bu insanların, yaşamaya, aşık olmaya hakları yok mu? 
 
Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu'nun yönettiği oyunda, eski dostları Bülent Kayabaş, Meriç Başaran ve Özdemir Çiftçioğlu yer alıyor. Koreografi Acun Günay'ın, dekor Sırrı Topraktepe, kostüm Tülin Beceren'e ait. Yönetmen yardımcısı Kıvanç İvriz ve afiş tasarım Esra Gençkaya'ya ait oyunun yapımcısı ise Sanart yapım.

Yayın Tarihi : 03.11.2015 : 09:40


Yorumlar

5061
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN