Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Verilen Sözlerin Takipçisi Olacağız''

''Verilen Sözlerin Takipçisi Olacağız''
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirirken, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun seçim sonrasında verdiği mesajların yeni dönemin yol haritası olması gerektiğine inandığını söyledi.

 

Aziz Kocaoğlu, "İzmirli hemşehrilerimizle birlikte, seçim kampanyaları sırasında İzmir için verilen sözlerin takipçisi olacağız" dedi. 

Başkan Aziz Kocaoğlu, 1 Kasım seçimleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede, sonuçların Türkiye ve İzmir için hayırlı olmasını dilediğini söyledi. Kocaoğlu, şöyle konuştu:
 
"Sayın Başbakan'ın seçim sonrasında verdiği mesajların, yeni dönemin yol haritası olması gerektiğine inanıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi, İzmir'de hem oyunu hem de milletvekili sayısını istikrarlı bir şekilde artırıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak, 12 yıldır ısrarla üzerinde durduğumuz yerel kalkınma hedefine ilerlemeye devam edeceğiz. Daha önce olduğu gibi, bundan sonra da 30 ilçemize adil bir şekilde hizmete devam edeceğiz. İzmirli hemşehrilerimizle birlikte, seçim kampanyaları sırasında İzmir için verilen sözlerin takipçisi olacağız." 
 

Yayın Tarihi : 02.11.2015 : 14:11

Etiketler : aziz kocaoğlu    izmir    büyükşehir belediyesi    seçim   


Yorumlar

8438
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN