Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV

'Ruh Cambazı'
Inge Löhning'in kaleme aldığı ve Regaip Minareci'nin çevirmenliğini üstlendiği 'Ruh Cambazı' raflarda yerini aldı.

 

Her saniyesi yıllarca sürmüş gibi gelecek. Çaresizlik içinde haykırıp çırpınırken… Kendi ruhunun zincirleriyle öleceksin!
 
Saygın bir aileye mensup emekli bir doktor, beklenmedik bir şekilde şehir dışındaki evinde ölü bulunur. Sıcak, susuzluk ve açlık sonucunda korkunç bir şekilde can veren doktorun canına kast edebilecek düşmanların sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Diğer yandan, doktorun ölümünü büyük bir skandala sebebiyet verecek akıl almaz olaylar izler. Tek bir ölüm, saklı kalmış ürkütücü sırları ortaya çıkarırken Komiser Dühnfort da tanıklık ettiği gerçekler karşısında büyük bir sınav verecektir…
 
"Usta elinden çıkmış bu akıl almaz hikâye, çelik gibi sinirlere sahip olanların bile dişlerini sıkacağı bir gerilimle buluşuyor…"
Süddeutsche Zeitung
 
"Ruh Cambazı'nı okurken, sayfalar ilerledikçe sıradan bir romanla karşı karşıya olmadığınızı anlıyorsunuz. Tarifsiz bir deneyim!"
Nele Neuhaus
 
"Bazen yaşananları unutmak asla mümkün olmaz! Inge Löhnig derin düşüncelere kapılacağınız, ikilemlerle dolu bir esere imza atmış. Yeni maceralarını sabırsızlıkla bekliyorum."
Carola Nümann
 

Yayın Tarihi : 02.11.2015 : 09:35

Etiketler : Inge Löhning    Regaip Minareci    yazar    çevirmen    Ruh Cambazı    kitap    doktor    hikaye    kitap    roman   


Yorumlar

7853
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN