Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Utanmıyor Musun?

Utanmıyor Musun?
Muğla’nın Marmaris İlçesi’ndeki bir dönerci dükkanına hırsızlık amacıyla girdiği öne sürülen 14 yaşındaki M.O.D., polis tarafından yakalandı. Emniyete gelen kadın işletmecinin zanlıya "Utanmıyor musun? Senin ailen yok mu?" diye bağırması dikkati çekti. Savcının talimatıyla serbest kalan M.O.D., ailesine teslim edildi.

 

Tepe Mahallesi 49 Sokak’ta oturan bir vatandaş, gece alışveriş için markete gitti. Geri döndüğünde iki çocuğun sokaktaki dükkanların kapılarını yokladığını fark etti. Vatandaşın polisi araması üzerine bölgeye yakın olan motosikletli yunus polisleri, sokağa sevk edildi. Sokağa giren polis, bir kişinin kaçtığını diğerinin ise o saatte kapalı olan dönerci dükkanının içinde olduğunu gördü. Polis, çocuğu, tornavidayla açıldığı belirlenen plastik pencereden çıkarttı. Yakalanan 14 yaşındaki M.O.D., Çarşı Polis Merkezi’ne götürüldü. Yapılan kontrolde M.O. D.’nin hırsızlıktan poliste sekiz ayrı kaydının bulunduğu belirlendi. Suçlamayı kabul etmeyen ve sürekli "ben yapmadım" diyen zanlı, nöbetçi savcının talimatıyla serbest kaldı. M.O.D. hakkındaki evrakların elden adliyeye gönderileceği belirtildi. Ayrıca kaçan diğer çocuğun yakalanması için çalışma başlatıldı.
 
KADIN İŞLETMECİ TEPKİLİ
 
Zanlının işlemlerinin sürdüğü sırada karakola gelen adı öğrenilemeyen kadın işletmeci, çocuğa, "Utanmıyor musun? Senin ailen yok mu? Ailen neden sahip çıkmıyor?" diye bağırarak tepki gösterdi.
 

Yayın Tarihi : 31.10.2015 : 10:20

Etiketler : Hırsızlık    Zanlısı    Çocuğa    Kadın    İşletmeciden    Tepki    Utanmıyor    Musun   


Yorumlar

8184
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN