Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Nadide Hayat' Sualtında

'Nadide Hayat' Sualtında
Çağan Irmak'ın yeni filminde sualtı çekimleri yapıldı.

 

Çağan Irmak’ın son projesi Nadide Hayat'ın bir bölümü sualtında çekildi. Yaklaşık 50 kişilik reji ekibinin yanı sıra 13 kişilik su altı çekim ekibinin gerçekleştirdiği kayıtlar sırasında Irmak da oyuncularla beraber su altına daldı.
 
Demet Akbağ, Sevil Akı, Yetkin Dikinciler, Batuhan Begimgil, Çisem Çancı, Efecan Şenolsun, Irmak Örnek ve Ümit Erlim’in yeraldığı sualtı çekimleri 5 günde tamamlandı. 54 yaşındaki başarılı oyuncuAkbağ önce İstanbul’da özel bir havuzda ön eğitim aldı. Ardından filmin 30 gün süren çekimlerinin son bölümünde Dalyan’da 3 günde 6 dalış gerçekleştirdi. Akbağ çekimlerin ardından “Suyun altında da oynadım ya, ben daha ne isterim” dedi.
 
Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği filmde Demet Akbağ’a Yetkin Dikinciler eşlik ederken, kadroda Sevil Akı, Batuhan Begimgil, Çisem Çancı, Efecan Şenolsun gibi isimler de bulunuyor. Film bir ev hanımının eşini kaybettikten sonra gençlik hatalarını telafi için çıktığı yolculuğun hikayesini anlatıyor. Merakla beklenen yerli yapım 18 Aralık'ta seyirciyle buluşacak.
 

Yayın Tarihi : 31.10.2015 : 09:30

Etiketler : Nadide Hayat    Çağan Irmak    film    son proje    yeni    film    Demet Akbağ    Sevil Akı    Yetkin Dikinciler    Batuhan Begimgil    Çisem Çancı    Efecan Şenolsun    Irmak Örnek    Ümit Erlim    gençlik hataları   


Yorumlar

6767
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN