Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Löw, Galatasaray’ı Ziyaret Etti

Löw, Galatasaray’ı Ziyaret Etti
Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw, Galatasaray’ı ziyaret etti.

 

Almanya Milli Takımı’nda forma giyen futbolculardan Galatasaraylı Lukas Podolski ve Beşiktaşlı Mario Gomez’i izlemek üzere İstanbul’a gelen Löw’ün ilk duraklarından biri Florya Metin Oktay Tesisleri oldu. Löw burada teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Alman futbolcu Lukas Podolski, sportif direktör Cenk Ergün ve başkan danışmanı Mehmet Özbek ile görüşme yaptı. Löw daha sonra Hamza Hamzaoğlu ile kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Hamzaoğlu açıklamaların ardından sarı-kırmızılı ekibin parçalı formasını Joachim Löw’e hediye etti.
 
Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw ile Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun GSTV’ye yaptıkları açıklamalar şu şekilde:
 
LÖW: "PODOLSKİ’NİN NELER YAPABİLECEĞİNİ BİLİYORUM"
 
Lukas’ın oyunu izlemek istedim. İstanbul’u ve Türkiye’yi seviyorum, buraya geldiğim için mutlu oluyorum. Burada çok sevdiğim insanlar var. Dün Galatasaray çok iyi bir oyun ortaya koydu. Takım halinde iyi bir Galatasaray vardı. Podolski’yi 12 senedir tanıyorum. Onun neleri yapabileceğini biliyorum, Hamza Hamzaoğlu ile daha da gelişeceğini düşünüyorum. Lukas’ın daha fazla oynaması gerekiyor. Burada İngiltere’den daha fazla oynuyor.
 
HAMZAOĞLU: "LUKAS VE KEVİN’DEN MEMNUNUZ"
 
Bu sabah bir araya geldik. İzlenimleri iyi. hem Lukas’ın hem de Kevin’in bize ve Almanya Milli Takımı’na faydalı olması için çalışıyoruz. İkisinden de memnun olduğumuzu Löw’e söyledik.
 
LÖW: "LUKAS DOĞRU TERCİH YAPTI"
 
Lukas için Galatasaray’ın iyi bir seçim olacağını söyledim ve bunun arkasındayım. Galatasaray, Türkiye’de büyük bir kulüp, Avrupa ile bağlantıları ve her sezon şampiyonluğa oynuyor. Bunun için Lukas için Galatasaray doğru bir tercihti.
 
HAMZAOĞLU: "KORAY ÇOK YETENEKLİ"
 
Almanya altyapısı olan Koray bizim için önemli. İnşallah Türk Milli Takımı’nı seçer. Çok yetenekli ve kendi mevkisinde bir numara olabilecek yeteneğe sahip. Biraz zamana ihtiyacı var. Bunu da gösteriyor. Kulübümüz, Koray’dan da memnun.
 
LÖW: "KORAY ÇOK ŞANSLI"
 
Koray’ın Alman altyapısından gelmesi önemli. belli bir seviyeye geldi ama atması gereken bazı adımlar var. Şu an Koray çok şanslı, sürekli kendisini iten ve geliştirmek isteyen bir hocaya sahip. Benim fikrimi sorarsanız Koray’ın biraz daha kendini geliştirmesi gerekiyor.
 
LÖW: "ALT YAPIYA ÖNEMLİ TEMELLER ATTIK"
 
Bir takımın 11 isminin yabancılardan oluşması kötü bir durum. Bir kulüpte altyapıdan yetişen oyuncular olması ve oynaması gerek. Bu her zaman mümkün olmuyor ama bir karışım yapmak gerekiyor. Bir takımın 11 yabancıdan oluşması hem kulüp hem de milli takımlar için kötü bir durum. Biz Almanya olarak 10 yıl önce altyapı için önemli temeller attık ve bunun karşılığını şimdi alıyoruz.
 
HAMZAOĞLU: "TÜRKİYE TURNUVAYA RENK KATACAK"
 
Ülkemizi, Fatih Hoca’yı ve oyuncularımızı ayrıca Almanya’yı EURO 2016 bileti için tebrik ediyorum. Türkiye turnuvaya renk katacak. Güzel bir turnuva izleyeceğiz. İnşallah güzel katılımlarla bu turnuvayı tamamlarız. Umarım hem Almanya hem de biz başarılı bir turnuva geçiririz. Löw’e başarılar diliyorum.
 
LÖW: "TÜRKİYE SÜRPRİZLER YAPABİLİYOR"
 
Türkiye’nin EURO 2016’da olması için mutluyum. Bunun için fazla bir sevincim var. Türkiye daha önce yoktu, Türkiye’nin taraftarları olduğu zaman tribünler çok farklı oluyor. Türkiye’nin turnuvalarda olmaması üzücüydü. Türk Milli Takımı turnuva takımı ve her zaman sürprizler yapabiliyor. Ayrıca turnuva içerisinde çok farklı çıkışlar yakalayabiliyor.

Yayın Tarihi : 30.10.2015 : 16:37

Etiketler : Almanya    Milli    Takım    Teknik    Direktörü    Joachim    Löw    Galatasarayı    Ziyaret    Etti    Spor   


Yorumlar

8958
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN